Canlı Okey Oyna: Turnuvalara Katıl, Ödüller Kazan!

www.okeydeyim.com.tr, Türkiye’bile en esen taşınabilir okey oyna platformlarından biridir. Kullanıcılar, masa oyununa benzer şekilde, canlı okey oyunlarına katılabilirler. Belli bir süre içinde en çok puanı toplayan isim, oyunu kazanır. Bunun huzurı silsile, biriyi taşınabilir uygulama da okey oynama imkanı sunmaktadır.

Okeydeyim uygulaması, her yaşfecir insanın şirinuna gidecek bir görünüme sahiptir. Kaydolmak ve oynamak ücretsizdir. Bir düzen oynamayı aramak çok uzun sürmez ve rakiplerle online olarak oynama şansı vardır.

 • Değişik hangi taşınabilir okey icraatı var?
 • En pop icraat nelerdir?

Mynet Okey, taşınabilir cihazlarda indirilebilen en pop aygıt okey oyunlarından biridir. Seçebileceğiniz birkaç farklı düzen modu bulunmaktadır ve ister rüfekaınızla ister ellarla oynayabilirsiniz. Hem Android hem bile IOS cihazlar muhtevain mevcuttur.

Okey Plus, neredeyse her okey oyuncusunun alışkın evetğu bir düzen unvanına sahiptir. Sükselı bir uygulama olan Okey Plus, 4 milyondan aşkın kişioğlu aracılığıyla indirilmiştir. İki seçeneği vardır: uygun okey ve dolaşma okey. Hem Android hem bile IOS muhtevain uyumludur.

Yürütüm İsmi Kullanıcı Yorumları
Okeydeyim 4,6
Mynet Okey 4,2
Okey Plus 4,4

Mobil okey oynamak çıktı çok daha kolay ve daha ucuza finans oluyor. Kendinizi hazırlayın ve birbirinden matrak taşınabilir icraat beyninde kanunlar yaparak okey keyfini yaşayın!

Canlı Okey Oyna: Turnuvalara Acımasızl, Ödüller Kazan!

Okey, Türk ekinü muhtevain son nokta önemli bir düzen haline mevruttir ve binlerce kişioğlu aracılığıyla oynanmaktadır. Okey, çoğunlukla hempalarla beraber evde oynanır, ancak online platformlarda da oynanabilmektedir. Bununla baş başa, sadece canlı okey oyna seçeneğine mevla olan biriyi farklı ortam da mevcuttur. Canlı okey turnuvaları, okey oyuncularının kabiliyetlerini göstermeleri muhtevain birinci sınıf bir fırsattır ve aynı zamanda ödüller iktisap şansı da sunmaktadır.

Canlı Okey Turnuvalarına Acımasızlın ve Ödüller Kazanın!

 • Okey oyuncuları, canlı okey turnuvalarına iştirak etmek muhtevain biriyi farklı seçeneğe sahiptir. Özellikle, www.okeydeyim.com.tr kabilinden biriyi farklı ortam, canlı okey turnuvaları düzenlemektedir.
 • Bu turnuvalar çoğunlukla makul bir ücret kontralığında düzenlenirken, temelı platformlarda ücretsiz turnuvalar da mevcuttur. Ücretsiz turnuvalar her devran ödül muhtevaermese bile, ücretsiz deneyim kazanmıştırrmaları açısından yarayışlıdır.
 • Canlı okey turnuvalarına iştirak etmek, okey oyuncularının deneyimlerini ve kabiliyetlerini vüruttirmelerine imkân tanır. Hatta turnuvalarda ödül iktisap şansı, insanların bu turnuvalara nazarıitibar göstermelerinin esas nedenlerinden biridir.

Canlı Okey Turnuvalarında Yenmek İçin Püf Noktaları

 1. Canlı okey turnuvalarında sükselı olmanın en esen yollarından biri, okey oynamak muhtevain mukteza olan kuralları tam olarak anlamaktır.
 2. Bir vesair önemli faktör ise, okey oyuncularının son nokta sabırlı ve tetik olmasıdır. Okey oynarken sabırlı konaklamak, oyuncuların akıllıca hamleleri yapmalarına ve hataları azaltmalarına yardımcı olabilir.
 3. Aynı zamanda, canlı okey turnuvalarına katılmadan önce, okey oyuncuları stratejilerini vüruttirmeli ve vesair oyuncuların hamlelerini daha esen anlamak muhtevain rakipleri analiz etmelidirler.

Canlı okey turnuvalarına iştirak etmek, okey oyuncularına harika bir deneyim sunar ve aynı zamanda kabiliyetlerini ve stratejilerini vüruttirmelerine bile yardımcı olabilir. Bu nedenle, rastgele bir okey oyuncusu, canlı okey turnuvalarına katılmayı denemeli ve ödülleri iktisap şansını yakalamalıdır.

Online Okey Oyna: Ücretsiz Okey Oynama Siteleri Hangileri?

Online Okey Oyna: Ücretsiz Okey Oynama Siteleri Hangileri?

Okey oynamak isteyenlerin internete yönelmesiyle baş başa, online okey oyunlarının popülerliği arttı. Çoğu isim, evlerinden çıkmadan okey oynama okazyonını kolaylıkla bulabiliyor. Üstelik temelı siteler, ücretsiz bir şekilde okey oynama imkanı sunuyor. Bu hatda, www.okeydeyim.com.tr kabilinden biriyi online okey platformunu ayyaşfedeceğiz.

www.okeydeyim.com.tr kabilinden siteler, en yüzü sıcak masa oyunlarından biri olan okeyi internet üzerinden oynamanın en kolay yolu haline geldi. Bu sitelerde, taşınabilir telefonlar ya da bilgisayarlar aracılığıyla okey oynamak mümkün. Farklı okey seçenekleri ve turnuvalar da mevcut. Hatta, seyahat esnasında ya da beklerken devran öldürmek muhtevain ideal bir düzen okey.

 • Okey Club
 • Sahne Salonu
 • Mynet Okey
 • Sahne Gemisi
 • Hacısı hocası Okey

Bu siteler beyninde Okey Club, en pop seçenekler beyninde görev almaktadır. Burada okey oynayarak farklı seviyelerdeki rakiplerle yarışmaabilirsiniz. Veri yarışmamaları, çekilişler kabilinden etkinlikler bile burada düzenleniyor. Hatta, yeni üyelere ücretsiz okey oynama okazyonı da sunuluyor.

Sahne Salonu ise, düzen oynarken kazanabileceğiniz ödülleri barındıran bir kent olarak öne çıkıyor. Aynı zamanda burada okey eğitimi bürümek da mümkün. Kendi düzen salonunuzu oluşturabilir ve rüfekaınızla okey oynayabilirsiniz.

Site Özellikleri Ücretli mi?
Sahne Gemisi Yâr cıvıl cıvılsı kucakı ile nazarıitibar çeker Faydalı
Hacısı hocası Okey Oyunculara çeşitli bonuslar, hediyeler verir Faydalı
Mynet Okey Canlı okey turnuvaları ve yüzlerce düzen seçeneği vardır Tamam (makul seçeneklerde)

Tablo üzerinde görüldüğü üzere; ücretsiz okey oynama siteleri bile mevcut olsa da, temelı sitelerin makul seçenekleri muhtevain ücret istek ediyor. Bu nedenle önceden tetebbu yapmakta kâr var.

Bu sitelerde okey oynarken, zamanınızın çoğunu eğlenerek geçirebilir, aynı zamanda rakiplerinizi yenerek ödüller kazanabilirsiniz. Okeyi seven umum, bu sitelerde kendi seviyesine onat rakipler ile kolaylıkla yarışmaabilir.

Okey Nasıl Oynanır? Kuralları Ve Püf Noktaları

Okey, Türk ekinünde olabildiğince pop bir masak oyunu olarak bilinir. Oyunun gerçek amacı, oyuncuların ellerindeki taşları belirli bir düzen içinde dizerek rakiplerine karşı kazanmaktır. Okey nasıl oynanır, oyunun kuralları ve püf noktaları nelerdir? İşte bütün detaylar.

Okey Oyna: Okey oynamak muhtevain öncelikle bir set okey taşı ve asgari dü oyuncu gerekmektedir. En aşkın dört oyuncuyla da düzen oynanabilir. Oyuncular masanın çevresine otururlar ve her birine 14 taş dağıtılır. Geriye kalan taşlar üzerine kapalı şekilde bir taş konulur, bu taş “yular taşı” olarak adlandırılır. Sahne adım atar ve her oyuncu sırayla taş alıp elindeki taşlardan istediğini atar.

Okey Taşlarının Dizilimi: Oyuncular ellerindeki taşları toplamda 14 sayı seçerek belirli bir düzen halinde dizmelidir. Bu düzen, rastgele bir nitelik ya da rakam üzerine atık bir okey taşıyla tamamlanabilir. Toplanan taşlar ise www.okeydeyim.com.tr kabilinden düzen sitelerindeki kabilinden sıralanır ve vesair oyuncularla mücadele edilir.

 • Okey taşları renklerine bakarak dört farklı grupta toplanır. Bunlar; kırmızı, sarı, mai ve yağız
 • Okey taşları antrparantez sayılarının da etkisi altında tutulur ve toplamda 106 sayı olan taşlar, her renkte 13 sayı sayılı taş ve aralarında joker okeyi sayılan taşlardan oluşur.

Okey Püf Noktaları: Okey oyunu muhtevain temelı püf noktaları da mevcuttur. Bunlar;

 1. Bir numara banal taş çbürümek, daha aşkın hamle şansının olması demeına hasılat.
 2. Taşları daha hızlı dizmek muhtevain dü kopukluk bırakarak icma kılmak.
 3. İlk hemen sayılı taşlar var ise, bu taşları vira etmek ve beraberinde okey taşı bulunamıyorsa bu sayılara bakarak düzen tesis etmek.
Okey Taktikleri Sahne İle İlgili Tüyolar
1. Okey Taşlarınızı Dizme Sırasına Nazaran Düzenleyin Eldeki taşlara odaklanın ve rakiplerin hareketlerini izleyin.
2. Jokera Odaklanın Joker taşlarınızı mümkün evetğunca kullanmaya çalışarak, rakiplerinizin hareketlerini kısıtlayın.
3. Rakiplerinizi İzleyin Gayrı oyuncuların oynayacağı hamleleri öngörerek, önemli bir şekilde taşların yerleşimini mimarin.

Okey, keyifli vakit vurmak muhtevain olabildiğince ideal bir oyundur. Bu nedenle “Okey Nasıl Oynanır?” mirlıklı hatmızdan yararlanarak, okey oynamaya mirlayabilirsiniz.

okey oyna
okeye giriş yap