Heets

Heets, elektronik sigara veya IQOS cihazı kullanılan bir duman ürünüdür. Bir IQOS aletinda ısıtılmış duman yer almış olduğundan, sigaraya benzemekle baş başa, ananevi sigaralardan farklıdır. Heets, duman yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza aracısız konulabilen ıvır zıvır parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara aletinda ısıtılır ve bu sayede esrar namına buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, ananevi sigaralardaki kadar yanma ustalıklemi gerçekleştirmezler. IQOS cihazı kullanan kişiler bâtınin bir alternatif olarak sunulan Heets, bazı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın çalmak bâtınin belli yaş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) tarafından üretilen ve piyasaya güruhlen bir duman ürünüdür. PMI, cihan genelinde en cesim duman şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 yılında teşhistmıştır. Heets’in amacı, sigara içme alışkanlıklarını tebdil etmek ve insanların henüz az zararlı bir yöntem https://sigaramiz10.com/heets çıkarmak bâtınin ananevi sigaraların namına geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine reva olanı seçebilirler. Lezzetler beyninde mentol, nane, çikolata, vanilya kadar seçenekler bulunabilir. üste, nikotin miktarları da tefavüt gösterir ve kullanıcının tercihine rabıtalı olarak seçilebilir.

IQOS cihazı, Heets yararlanmaı bâtınin mutasavvertır. Aparey, dumanü 350°C’ye kadar ısıtır ve bu sayede Heets’in bâtınindeki duman özlerinin buharlaşmasını katkısızlar. Bu prosedür, dumanün yanması namına, buharlaşması dolayısıyla açığa çıkan kimyasalların azaltılmasına yardımcı olabilir. Bu nedenle, IQOS cihazı ve Heets ürünleri, ananevi sigaralara bakılırsa henüz az zararlı olarak onaylama edilirler.

Heets ürünleri, bazı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın çalmak bâtınin belli yaş sınırlamaları bulunabilir. üste, yararlanmaı da mevzii yasalara sadıkdır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunduğunuz ülkenin alakalı kanuni düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in ananevi sigaralardan henüz az zararlı başüstüneğu iddiası, PMI tarafından yapılan araştırmalar ve testler sonucunda ortaya konulmuşdolaşma. Ancak, ürünün ferah ferah heets yararlanmaı dolayısıyla, bazı uzmanlar tarafından elektronik sigara kadar gayrı duman ürünleri kadar bağımlılık konstrüksiyoncı olabileceği konusunda uyarılar konstrüksiyonlmaktadır.

Heets’in piyasaya güruhlmesi, cihan genelinde çeşitli tartışmalara niçin olmuşdolaşma. Bazı afiyet örgütleri, Heets kadar duman ürünleri karşı endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, duygu emrazı ve gayrı afiyet problemlerine niçin olabileceğinden kuşku etmektedirler. üste, duman ürünlerinin dinçler üzerindeki etkileri de ağız kavgası konusu olmuşdolaşma.

Bununla baş başa, bazı uzmanlar, Heets ürünlerinin ananevi sigaralara bakılırsa henüz az zararlı bulunduğunu ve sigara bırakma yönünde bir kadem olabileceğini savunmaktadırlar. Bazı ülkeler, Heets kadar ısıtılmış duman ürünlerini ananevi sigaralara alternatif olarak teşhismlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çalışan kişiler bâtınin yeğleme edilebilecek bir yöntem olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in ananevi sigaralara bakılırsa henüz az zararlı başüstüneğu iddiası halen ağız kavgası konusu olsa da, ürünün yararlanmaı giderek yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, duman mamulleri yasalarına reva şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki kanuni düzenlemelere ve afiyet önerilerine reva şekilde kullanmalıdırlar.