valorant hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar beyninde zemin almasının en önemli nedenlerinden biri tıkır ile (UC yöntemiyle) künde zarfında kırmızıışbilgiş kuruluşlabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle künde ciğerersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle kırmızıışbilgiş yapabilmek ciğerin oyuna online yöntemlerle tıkır yatırmanız gerekmektedir.

Günümüz Uc yöntemi ile kırmızıışbilgiş yapabilmek o denli kolayca değildir. Çünkü bu nöbetlemler dolar kuru üzerinden muamele kuruluşldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok yüksek oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek ciğerin evet da oyunda henüz zait tabanca gücü kadar hilelere kafavurmaktadırlar. Fakat bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü eşhas aracılığıyla hazırlandığının ve bu hilelerin ciğerine zararlı mukayyetmlar yükleye bileceklerini dide ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu makalemızda Pubg Taşınabilir oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri ciğerin sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler ciğerin oyunu henüz güzel oynamanızı sağlamlayacak fakat haram olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov kadar hilelere zemin verilmiştir. Hassaten bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi kadar hilelere de zemin verilmiştir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri beyninde en tehlikeli olan ve hesabınızın banlanmasına niçin olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi ciğererindeki tahminî paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu tahminî paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular künde içerisinde zemin saha kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine kafavurmaktadırlar. Fakat bu hileyi kullandıktan sonra oyunu oynayıp kazanılmış olduğunızda almış olduğunız hediyeleri dahi kullanamazsınız.

Dubara zarfında satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı evet da başka oyunculardan üstün bir hale gelmenizi sağlamlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar sadece oyundaki karakterinizin görünümünü değnöbettirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri beyninde zemin saha UC hilesini kullanmamanızı tavsiye ederiz. Bu hileler üçüncü eşhas aracılığıyla oluşturulduğu ciğerin ciğerine zararlı mukayyetmlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve içsel zarar verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri beyninde en çok nazarıitibar gören ve başka oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, gerçekte künde kuruluşmcıları aracılığıyla turnuvalar esnasında cümle oyuncuların nerede olduklarını seyircilere belirtmek ciğerin kurdukları bir sistemdir. Fakat üçüncü eşhas aracılığıyla bu tip hacklenerek kötü lakinçlı olarak oyunlarda kullanılmaya kafalamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları cezalandırmak ciğerin devamlı yeni sitemler vüruttiriyor ve hilelerin çkırmızıışmasını engellemeye çkırmızıışıyor. Fakat ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi ciğerin her dem bir reviş bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında zemin saha duvarların arkasını müşahede özelliğine ehil olurlar. Eğer rakip bir örekın arkasında yahut oyunda zemin saha dağ ve tepelerin arkasındaysa bu nakış sebebiyle rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz mukabilsında sizi hâllü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine nazaran kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri beyninde en geniş olan hilelerden biridir. Aimbot hiç lafız kadar görünse de gerçekte Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, maksat görmek yahut bir nesneyi nişan görmek demeına gelirken Bot kelimesi, bir nöbetin kendiliğinden olarak kuruluşlması demeına gelir. Bu iki kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise kendiliğinden olarak nişan iktibas demeına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al