Viski Koleksiyonculuğunun Fiyatı

En güncel viski fiyatları için en muhik adrese geldiğinizi göstermek isteriz. Özellikle 2023 senesinde gelen aşırı zamlardan sonra güncel fiyatları uyma etmek epey zor bir hale geldi. Ancak bundan sonra web sitemiz sayesinde en güncel viski fiyatları listelerine rahatlıkla ulaşabileceksiniz. İşte en güncel viski fiyatları.

En güncel viski fiyatları fevkda görmüş olduğunüz kabilinden. 2023 Temmuz ayı kabilinden ileri olan zamlarla beraber burada görmüş evetğunuz fiyatların da tarih olabileceğini katiyen ihmal etmeyin. şayet bu içecekleri sabah akşam olarak tüketiyorsanız dikkat etmeniz gereken en önemli noktalardan bir tanesi bile bu içeceklere sabah akşam olarak zam geliyor olmasıdır. Aydan aya gelebilecek zamlar doğruca olarak müşteriyı şu demek oluyor ki sizi etkiliyor. Bu sebeple kendi stokunuzu tutmanız en mantıklı davranış olacaktır.

Black Ram Viski Ederı

black ram viski fiyatı : Black Ram 100’lük pahaı son zamdan sonra 7 €, Black Ram 70’lik paha ise 5 € olarak fiyatlandırılıyor. Black Ram Viski, Bulgaristan’ın Vinprom Peshtera şirketi tarafından üretilen bir harman viski markasıdır. Viski, özel olarak hazırlanmış maltlanmış arpadan örgülmaktadır ve İskoç ve Japon viski konstrüksiyon tekniklerine göre distile edilmektedir. En saydam özelliği ise içre kullanılan İskoç suyudur. Tahıl viski gurubunda mekân düzlük bu viskinin üretiminde mıgizem, çavdar, buğday, pirinç ve yulaf kabilinden ürünler kullanılmaktadır2. Black Ram Viski Bulgaristan’da üretilmektedir ve epey demir bir viskidir.

Black James Viski Ederı

black james viski fiyatı :  1 litre Black James viski pahaı 400 TL önındadır. Viski konstrüksiyonı, maltlanmış arpa veya vesair tahılların fermantasyonu ve peşi sıra distilasyonu ile örgülır. İskoçevet’da viski konstrüksiyonı için kullanılan maltlı arpa, İrlanda’da ise maltlı arpa ve vesair tahıllar kullanılır. Viski konstrüksiyonında kullanılan tahılın türüne göre viskinin tadı ve rengi bileğaksiyonebilir.

Dimple Viski Ederı

dimple viski fiyatı : 429 TL’den başlamış olan fiyatlarla sunuluyor. Dimple viski, İskoçevet’da üretilen bir premium viskidir. Blend olarak üretilir ve evetşlı malt viskileri ve grain viskileri kullanılarak oluşturulur. Piyasada pahaı henüz mütenasip olan bir viski olarak kategorize edilir ve biriyi adam tarafından beğenilen bir tat profiline sahiptir.

Grants Viski Ederı

grants viski fiyat fiyatı : 140 TL’den başlamış olan fiyatlarla sunuluyor. Grants viski, İskoçevet’da Speyside bölgesinde mekân düzlük bir destileryede üretilen ve hala aynı ev tarafından üretilen bir viski markasıdır. Üretimi en güçlü olan viski türü denilebilir ve bekletildiği yıllara göre fiyatlandırılır. Grants viski, dünya çapında maruf bir viski markasıdır ve İskoç viskisi olarak tanınır.

Gentleman Jack Viski Ederı

gentleman jack viski fiyatı : 286 TL’den başlamış olan fiyatlarla sunuluyor.  Gentleman Jack viski, Jack Daniel’s markasının bir türüdür. Tennessee’bile üretilir ve vesair Jack Daniel’s viskilerinden farklı olarak iki kat damıtılır. Bu prosedür, viskinin henüz pürüzsüz ve okşayıcı bir tada sahip olmasını katkısızlar. Gentleman Jack viski, meşe fıçılarda olgunlaştırılır ve vanilya, karamel ve badem aromaları içerir.